O studiach podyplomowych Biznesu elektronicznego w sektorze MSP

O studium

Studia podyplomowe Biznesu elektronicznego w małych i średnich przedsiębiorstwach prowadzone są przez Zakład Gospodarki Elektronicznej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Instytucie Transportu i Handlu Morskiego.
Absolwenci studiów otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego, które stanowi potwierdzenie podniesienia kwalifikacji zawodowych słuchacza.

Celem studiów podyplomowych Biznesu elektronicznego

jest wskazanie słuchaczom możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii teleinformatycznych w usprawnieniu działalności przedsiębiorstwa oraz nabycie praktycznych umiejętności wykorzystania tych technologii.

Tryb i czas trwania

Zajęcia odbywają się w trybie niestacjonarnym (soboty i niedziele, co drugi tydzień). Czas trwania studiów wynosi dwa semestry, w sumie 182 godz. dydaktyczne.

Ponad 50% zajęć odbywa się w laboratorium komputerowym. Słuchacze są podzieleni na dwie grupy ćwiczeniowe.

Kto może uczestniczyć w studium

Każda osoba zainteresowana tematyką prowadzenia biznesu w sieci. Nie jest wymagana od słuchaczy wiedza z zakresu informatyki. Wszystkie niezbędne wiadomości słuchacz pozyska na zajęciach.